top of page

Наші проєкти

  • В 2020 році проект “Опір гендерним перетворення в Україні: дослідження антигендерних рухів та їх наративів” у рамках програми “Жінки на місцях мобілізуються заради демократії”. Проєкт реалізовувся за підтримки Українського жіночого фонду.

  • В  2020 році тривав моніторинг висвітлення у медіа місцевих виборів в Україні за підтримки Проєкту «ЄС та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні». Моніторинг проводила коаліція громадських організацій, що включає «Комісію журналістської етики», «Платформу прав людини», «Український інститут медіа та комунікації», «StopFake» (Україна) та «Асоціацію «Жінки в медіа», яка відповідала за гендерний компонент. 

  • В 2020 році виконувався  проєкт: «Гендерні окуляри в школі: молоді журналістки діляться досвідом  з учнями та ученицями» за підтримки ГО «Жіночі перспективи».

  • В 2021 році “Групи самопідтримки для медійниць”. Проведення груп підтримки з психотерапевткою на теми: вигорання на роботі, захисту від сексуальних домагань, «синдрому самозванки» та інше. Проєкт реалізовувався за підтримки Фонду Олени Пінчук в 2021 році. 

  • В 2021 році “Посилення спроможності журналісток через навчання толерантності і недискримінації щодо СОГІ, а також зменшення стигми ЛГБТ через вироблення і поширення матеріалів” у рамках програми «Виховуємо союзників: розширення мережі партнерських організацій для покращення ситуації щодо прав ЛГБТІ в Україні», що реалізовувався за підтримки Благодійного Фонду «Гендер Зед». 

  • В 2022 році виконувався проєкт «Посилення спроможності жінок-журналісток повідомляти про війну та вразливі групи жінок» за підтримки Українського Жіночого Фонду (УЖФ). 

  • Вразливі групи, до яких належить ЛГБТІК+ спільнота, на тлі повномасштабної війни, стають ще вразливішими. Щоби показати проблему в українських медіа, ГО "Жінки в медіа" за підтримки Rainbow Beyond Borders Fund Кампанії проти гомофобії (Польща) в 2022 році надали 10 міні-грантів на вироблення матеріалів про досвід ЛГБТІК+ спільноти під час війни.

  • В 2022 році ГО "Жінки в медіа" спільно з Urgent Action Fund for Women's Human Rights допомагали українським медійницям в рамках "Програми кризової допомоги". ​ Програма передбачала надання коштів на кількаденний ретрит в Карпатах, обстеження у лікаря і здачу аналізів, а також консультації психотерапевтки для відновлення ментального здоров'я. ​ За час програми була надана допомога понад 50 жінкам, які працюють в українських медіа.

  • В 2022 році ГО «Жінки в медіа» у партнерстві з ГО «Ла Страда-Україна» реалізовували проєкт «Посилення спроможності медіа та незалежних журналістів висвітлювати гендернозумовлене насильство під час війни в Україні», що  впроваджувався за підтримки International Media Support (IMS).

Проєкти: О нас
bottom of page